2022-ben a Piruett összesen 175 aranyat, 77 ezüstöt és 32 bronzérmet szerzett a versenyeken. Szép volt Piruett!

2022-ben Elsőként az IDF hazai kvalifikációs versenyén vettünk részt Monoron, ahol 100 versenyzővel négy stílusban (modern, revü, show és fitness) mérettettük meg magunkat a 6 évestől a 20 évesig minden korosztályban.

12 első helyet szereztünk:
– mini show formáció: Adventi naptár
– mini show csoport: Vakondok
– pöttöm show szóló: Tollpihe
– youth revü formáció: Popular
– youth show formáció: Búzakalászok
– youth show csoport: Tűzőgép
– youth modern csoport: Try
– junior show duó: Összeköt a végtelen
– junior show csoport: 7 csakra
– felnőtt modern csoport: Society
– felnőtt modern formáció: Made to love
– felnőtt show formáció: Parfüm (PSZD)

3 második helyet szereztünk:
– mini show szóló: Szélkakas
– felnőtt show szóló: Touched
– felnőtt show csoport: Állatkísérletek

Harmadik helyet szerzett:
– junior show formáció: 19 megye

További szép eredményeink:
– youth show szóló: Golflabda (4.)
– youth show formáció: Orgona sípok (4.)
– youth show kiscsoport: Diagram (6.)
– felnőtt fitness szóló: Belle (6.)
– junior show szóló: A hős benned él (8.)
– youth fitness szóló: Karmester (9.)
– youth fitness szóló: Iránytű (12.)
– junior fitness szóló: Rocker (14.)

Ezen a hétvégén az MTMSZ pontszerző versenyén vettünk részt a 100 versenyzővel és 39 koreográfiával, amelyből 23 dobogó született, valamint:
– legjobb koreográfia különdíj (tűzőgép)
– alkotói különdíj (PSZD)

11 első hely:
– mini show formáció: Adventi naptár
– mini show csoport: Vakondok
– felnőtt show csoport: Állatkísérletek
– felnőtt show szóló: Touched
– gyerek show formáció: Búzakalászok
– gyerek show csoport: Tűzőgép
– modern csoport: Try
– serdülő modern szóló: Imaginarium
– felnőtt modern csoport: Society
– felnőtt modern formáció: Made to love
– felnőtt show formáció: Parfüm (PSZD)

8 második hely:
– ifi show duó: Összeköt a végtelen
– junior show csoport: 7 csakra
– mini show szóló : Szélkakas
– mini show szóló: Tollpihe
– junior fitness szóló: Sambs
– serdülő show szóló: Golflabda
– serdülő modern csoport: Black
– gyerek show formáció: Popular

4 harmadik hely:
– junior show szóló: A hős benned él
– gyerek show formáció: Orgona sípok
– junior show formáció: 19 megye
– mini fitness szóló: Csoki

További szép eredményeink:
– gyerek fitness szóló: Nyomozó (4.)
– serdülő fitness szóló: Iránytű (4.)
– youth show kiscsoport: Diagram (5.)
– felnőtt fitness szóló: Rokker (5.)
– serdülő fitness szóló: Sakk (5.)
– serdülő fitness szóló: Takarítónő (6.)
– gyerek fitness szóló: Karmester (6.)
– felnőtt fitness szoló: Burlesque (6.)
– serdülő fitness szóló: A nagy kapás (7.)
– serdülő fitness szóló: Spanyoltáncos (7.)
– serdülő fitness szóló: Autószerelő (7.)
– gyerek fitness szóló: Titkárnő (9.)
– gyerek fitness szóló: Nyalókaárus (10.)
– gyerek fitness szóló: Jázmin hercegnő (11.)
– gyerek fitness szóló: Disco (12.)
– gyerek fitness szóló: Jósnő (12.)

A MDSSZ Pontszerző versenyén Balmazújvároson 83 táncossal 17 koreográfiából 16 dobogót szereztünk és négy különdíjat.

Aranyérmet szereztek:
– Tollpihe
– Összeköt a végtelen
– Golflabda
– Állatkísérlet – PSZD – 7 csakra – Society – Orgonasípok Ezüstérmet szereztek: – A hős benned él – Touched – Vakondok – Made to love – Tűzőgép – Adventi kalendárium Bronzérmet szereztek: – Magyarország megyéi – Diagram 6. Hely a Szélkakas Különdíjasok: – Adventi kalendárium – Összeköt a végtelen – 7 csakra – Made to love felnőtt modern formáció

Hétvégén a Unity for Passion Dance Fest versenyén jártunk Dabason, ahol 13 dobogós
helyezést és jó néhány további szép eredményt értünk el.

Arany:
-Vakond
-Popular
-Made to love
-Összeköt a végtelen
-Adventi kalendárium

Ezüst:
-Society
-Golflabda

Bronz:

-Imaginarium
-Tűzőgép
-Touched
-Állatkísérletek
-Try
-Karmester fitness

Negyedik hely:
-Tollpihe
-7 csakra
-Búzakalászok
-Orgonasípok
-Diagram
-Black
-Spanyol táncosnő fitness

Ötödik hely:
-Samba fitness
-A hős benned él
-Szélkakas
-19 megye

Ápr.21. délelőtt a Rubin Cipők minősítő táncversenyen vettünk részt Nádudvaron, ahol 25 koreográfiával és 59 táncossal képviseltük az egyesületet.
15 rubin és 10 arany minősítést szereztünk. Külön öröm számunkra, hogy berettyóújfalui és biharkeresztesi csoportjaink is a versenyzés mezejére léptek, csodásan helyt is álltak, és persze az őket felkészítő edzők is, akiknek ez volt az első megmérettetés az önálló koreográfiákkal.

Rubin minősítést szereztek:
Power modern csoport
Szász-Almási Kamilla Julianna fitnesz
Vakondok show csoport
Balogh Luca- Balogh Zsófi show duó
Képíró Hanga fitnesz
Tóth Hanna Barbara fitnesz
Mózsik Boglárka fitnesz
Bartuska Bella szélkakas
Csizmadia Dorina tollpihe
Kiss Dorottya fitnesz
Kacska Janka fitnesz
Diagram show csoport
Nagy Fruzsina Sára fitnesz
Try lyrical csoport
Szombati Szandi fitnesz

Arany minősítést szereztek:
Magic chalks- Biharkeresztesi csoport
Kalózok -Berettyóújfalu csoport
Vincze Laura fitnesz
Csehely Léna fitnesz
Képes Laura Krisztina fitnessz
Venyige Vivien show
Kovács Lilla Nóra fitnesz
Kocsis Hanna- Fent Zora show duó
Fodor Luca fitnesz
Black modern csoport

Külön gratuláció a koreográfusoknak:
Kiss Tünde
Ötvös Eszter
Major-Pucsok Luca
És az edzőknek: Szilágyi Zsófia, Kiss Nikoletta, Madarász András, Kitty

Az IDF Magyar bajnokságon jártunk péntek-szombaton, ahol kvalifikáltuk magunkat a horvátországi világbajnokságra 20 koreográfiával.
98 versenyzőivel és 22 tánccal indultunk ezen a versenyen, ahol:
7 arany, 5 ezüstöt, 5 bronz érmet, és egy 4.,5.6.,8,9.14. helyet szereztünk igen erős mezőnyben, show, modern, revü és fitness kategóriákban.

Soroksáron az MTMSZ fitness magyar bajnokságán egy 4. És egy 7. helyet szereztünk meg!

Venyige Vivien-Álomfogó: gyémánt minősítés az Év táncosa különdíj-Biharkeresztesi csoport
Ki nevet a végén?- arany minősítés-Balmazújvárosi csapat
Fent Zora-Kocsis Hanna- Egymásra találva: Ezüst Minősítés-Biharkeresztesi duó
Varázskréták: Ezüst minősítés-Biharkeresztesi csoport
Hatalmas gratuláció a felkészítőknek: Szilágyi Zsófiának és Kiss Tündének és csapatuknak!

A hosszú versenyhétvége zárásaként Nyíradonyban léptünk színpadra a Revolution Dance Cup nemzetközi minősítő versenyén, ahol 40 koreográfiával és 126 táncossal versenyeztünk.
25 kiemelt arany, 10 arany és 5 ezüst minősítést szereztünk.

Kiemelt aranyat kaptak:
Fitness szóló:
•Kiss Dorottya
•Mózsik Boglárka
•Nagy Fruzsina
•Kacska Janka
•Szabó Csenge
•Szombati Szandra
Biharkeresztesi formáció: Varázskréták
Balmazújvárosi formáció: Ki nevet a végén?
Vakondok
Adventi Kalendárium
Show szóló:
•Bartuska Bella
•Csizmadia Dorina
Szabó Luca Touched
Black
Try
Diagram
Tűzőgép
Orgonasípok
Magyaroszág megyéi
Popular
Búzakalászok
Society
Összeköt a végtelen
7csakra
Állatkísérletek

Arany minősítést:
Fitness szóló:
•Szász Almási Kamilla Julianna
•Kovács Lilla
•Képíró Hanga
•Tóth Hanna
•Csehely Léna
•Tóth Szófia
Show szóló:
•Szabó Noémi
•Nagy Blanka

Believer

Ezüst minősítést:
Fitness szóló:
•Képes Laura
•Fodor Luca
•Pénzes Viktória
Show szóló:
•Venyige Vivien
•Biharkeresztesi duó: Egymásra találva

Különdíj:
Varázskréták (Zsűri különdíj)-koreográfus Kiss Tünde
Adventi Kalendárium (Koreográfusi különdíj)-koreográfus Simonyi Kitty
Orgonasípok (Zsűri különdíj)-koreográfus Simonyi Kitty
Tűzőgép -koreográfusi különdíj Simonyi Kitty
Legtechnikásabb táncos díja: Szabó Luca
Legtechnikásabb táncos: Csizmadia Dorina
Kategória legjobbja: tűzőgép
Kategória legjobbja: Made to love
Szponzori különdíj az összeköt a végtelen duónak
A nap legeredményesebb tánciskolája A: PIRUETT

Soroksáron jártunk az MTMSZ Magyar Bajnokságán,18 koreográfiával, ahol igazi éremeső hullott ránk. 9 arany 3 ezüst 2 bronz egy negyedik és egy hatodik helyet szereztünk

ELSŐ hely:
– PSZD
– Adventi kalendárium
– Búzakalászok
– Popular
– Vakondok
– Tűzőgép

– Összeköt a végtelen
– A hős benned él- Nagy Blanka
– Touched- Szabó Luca

MÁSODIK hely:
– Tollpihe- Csizmadia Dorina
– Golflabda- Szabó Noémi
– Szélkakas- Bartuska Bella

HARMADIK hely:
– Állatkísérletek
– Magyarország megyéi

Negyedik hely: A 7 csakra
Hatodik hely: Diagram
Felnőtt modern kiscsoport győzelem!
Felnőtt modern formáció győzelem és különdíj a legjobb csoport részére!

A miskolci Abigél országos minősítő táncversenyen 19 koreográfiával vettünk részt show, modern és fitness kategóriákban. 5 kiemelt arany, 5 arany és 9 ezüst minősítést szereztünk, valamint elnyertük az egyesületi különdíjat és Simonyi Kitty koreográfusi különdíjat is kapott a zsűritől!

Másodjára került megrendezésre a Piruett kupa háziverseny, ahová saját koreográfiákat készítettetek a versenyzők. Összesen 74 táncos 63 koreográfiával 9 kategóriában mérhette össze a tudását, és mutatta be a Piruett tanári team zsűrije előtt. Nagyszerű produkciókat láthattunk, rengeteget készültek rá a gyerekek és persze az őket segítő szülők is! Gratulálunk minden résztvevőnek, szenzációsak voltatok! Mindenki mosollyal és boldogan ment haza, hisz senki nem maradt üres kézzel, mi pedig büszkék vagyunk mindegyik táncosra egytől egyig, hogy készültek és kiálltak elénk!!! Szép volt Piruett ❤!

Dance Universum IX. Nemzetközi Verseny
-Show szóló: Venyige Vivien-Álomfogó 5. Hely
-Show duó: Kocsis Hanna és Fent Zora-Egymásra találva 2.helyezés
-Show formáció: Varázskréták 1. helyezés
-Legjobb koreográfusi különdíj Kiss Tünde koreográfusnak

A 20. IDF Világbajnokságon minden elképzelést felülmúlva igazán szépen kivitelezett produkciókat mutattunk be a zsűriknek, akik ezt érzékelték is, melynek köszönhetően csodás eredményeket értünk el Horvátországban. 98 piruettes, száznál is több szülő, 20 koreográfia, 14 dobogó, amelyből: 9 arany 4 ezüst 1 bronz 1 negyedik 3 ötödik 2 hatodik helyet hoztunk haza. Koreográfus: Simonyi Kitty

I. Hely: Adventi naptár show mini formáció
I.Hely: Búzakalászok show youth formáció
I.Hely: Tűzőgép show youth csoport
I.Hely: Popular youth jazz formáció
I.hely: Összeköt a végtelen junior duó Balogh Luca és Balogh Zsófi show duó
I.Hely: A 7 csakra junior show csoport
II.hely: Vakondok mini show csoport
II.hely: Magyarország megyéi junior show formáció
II.hely: Orgonasípok youth show formáció
II.hely: Try modern youth csoport
III.hely: Golflabda youth show szóló Szabó Noémi
IV.hely: A hős benned él junior show szóló Nagy Blanka
V.hely: Állatkísérletek felnőtt show csoport
V.hely: Touched felnőtt show szóló Szabó Luca
V.hely: Tollpihe mini show szóló Csizmadia Dorina
V.hely: Diagram youth show csoport
VI.hely: Szélkakas mini show szóló Bartuska Bella
Közös koreográfia Simon Renátával+ Simonyi Kitty ❤: I.Hely. Felnőtt modern csoport Society
Bedő-Török Eszter koreográfiája ❤: I.Hely: Felnőtt modern formáció Made to love
Országos összefogással készült közös koreográfia Mónika Márkus SZIGETSZENTMIKLÓSI SPORT KLUB❤ és Zoltán Horváth DIRTY DANCE SOPRON+ PIRUETT❤: I.Hely: Parfüm-egy gyilkos naplója felnőtt show formáció

Két szépséges és ügyes táncosunk vett részt az MTMSZ nemzetkozi versenyén Soroksáron a hétvége folyamán.
A világbajnokságon az alábbi csodaszép eredmények születtek:
❤Szabó Csenge fitness szóló 3. Helyezés
❤Szabó Luca show szóló 1.helyezés
Gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítőknek, Kiss Nikolettának, Madarász Andrásnak és Simonyi Kittynek.

Egy lépéssel közelebb a novemberi világbajnoksághoz…
A Unity for Passion Dance Fest versenyén jártunk, ahol a három tánciskola összefoglalásával készült koreográfiával versenyeztünk és hoztuk el a győztes címet illetve a különdíjat ami meghívást és ingyenes versenyzést jelent a téli nemzetközi versenyre!
A PSZD azaz a Piruett-Szigetszentmiklósi SC- a Dirty Dance Sopron kooperációjában a Parfüm-Egy gyilkos naplója c. Koreográfia ❤

2022. november 12-én Budaörsön járt a Piruett Fitnesz Szakosztálya az ATFSZ Super Fitness Show Gyermek Versenyen. A korai kelés nem jelentett akadályt a csapat számára, és nagyon sok szép, értékes eredménnyel lett Egyesületünk gazdagabb.
27 szólistánk és három kiscsoportunk összesen
4 első, 5 második 4 harmadik helyezést, 5 arany-6 ezüst minősítést, emellett 2 hatodik, egy hetedik és egy nyolcadik helyezést hozott haza.
1.szintű versenyzőink:
· Bartuska Bella ezüst minősítés
· Takács Lilla arany minősítés
· Szabó Hanna 1. helyezés
· Kádár Hanna 2. helyezés
· Hornyák Polli ezüst minősítés
· Vas Amira ezüst minősítés
· Kenyhercz Lili arany minősítés
· Seprényi Léda 3. helyezés
· Kis Kátya 2. helyezés
2. szintű versenyzőink:
· Joó Ajsa 3, helyezés
· Fodor Luca 3. helyezés
· Kovács Lilla Nóra ezüst minősítés
· Csehey Léna ezüst minősítés
· Szász-Almási Kamilla arany minősítés
3. szintű versenyzőink:
· Tóth Hanna Barbara ezüst minősítés
· Dankai Sára arany minősítés
· Oláh Melani arany minősítés
B. kategóriás versenyzőink:
· Holopovics Nóra 6. helyezés
· Szombati Szandra 7. helyezés
A. kategóriás versenyzőink:
· Vincze Laura 3. helyezés
· Képíró Hanga 2. helyezés
· Tóth Szófia 2. helyezés
· Mózsik Boglárka 1. helyezés
· Szabó Mira 2. helyezés
· Kacska Janka 8. helyezés
· Nagy Fruzsina 2. helyezés
· Balogh Zsófia 6. helyezés
Dance B. csoportjaink
· Hercules gyerek kiscsoport 1. helyezés
· Safri youth kiscsoport 1. helyezés
Dance A. csoportunk
· Mátrix felnőtt kiscsoport 2. helyezés
Gratulálunk a versenyzőinknek, és természetesen a felkészítőknek:Madarász András, Kiss Nikoletta akrobatika edzőnknek, valamint a koreográfusoknak: Szilágyi Zsófia és Simonyi Kitty ❤

2022. november 13-én Az Év Tánca Dance Stage Nemzetközi Minősítő és Díjkiosztó Táncművészeti Versenyen vett részt a Piruett Fitnesz Szakosztálya, ahol 4 kiemelt arany, 6 arany, 7 ezüst minősítést szerzett, illetve a Cselló című koreográfia megkapta a legjobb koreográfia díjat!
· Legjobb koreográfia díja
· Mózsik Boglárka kiemelt arany,
· Kovács Lilla Nóra kiemelt arany minősítés
· Oláh Melani kiemelt arany minősítés
· Szabó Hanna kiemelt arany minősítés
· Vas Amira arany minősítés
· Kenyhercz Lili arany minősítés
· Seprényi Léda arany minősítés
· Kis Kátya arany minősítés
· Holopovics Nóra arany minősítés
· Bartuska Bella ezüst minősítés
· Takács Lilla ezüst minősítés
· Kádár Hanna ezüst minősítés
· Fodor Luca arany minősítés
· Csehey Léna ezüst minősítés
· Szász-Almási Kamilla ezüst minősítés
· Tóth Hanna Barbara ezüst minősítés
· Képíró Hanga ezüst minősítés
Gratulálunk a versenyzőinknek, a felkészítőknek, koreográfusoknak, Simonyi Kitty, Madarász András, Kiss Nikoletta, Szilágyi Zsófia. ❤
Köszönjük a szülőknek, hogy végig velünk voltak ebben a két hosszú napban!❤
IDO WORLD SHOW DANCE CHAMPIONSHIP Lengyelország.
Nehezen találjuk a szavakat…
Három város, három egyesület vezetője, három éve mert egy nagyot álmodni…ami a mai nappal beteljesült és egyben le is zárult.
A Parfüm c. koreográfia a világbajnoki Döntő 5.helyén végzett a magyar pontozó nélküli rendkívül erős mezőnyben.
2006!!!!!!!!!!!!!!!!!! óta nem volt magyar formáció döntőbe.
Minden elképzelést felülmúltunk…Mind a 24 táncos szívét lelkét beleadta a mai produkcióba és hibátlan koreográfiát mutatott be. Mérhetetlenül büszkék vagyunk, az idáig vezető út hosszú volt de példaértékű, az országban egyedülállóan fogott össze 3 egyesület és alkotott valami egyszerit és megismételhetetlent.
Nem tudjuk elmondani mennyire Hálásak vagyunk mindenkinek aki részese volt az elmúlt éveknek és a mai napnak, örök emlék marad számunkra az az élmény.
Köszönetet szeretnénk mondani Szántó Péternek és Dr Nagy Margitnak, Turóczi Attilának, Véger Istvánnak, Farkas Petinek, Szekeres Szilviának, Szabó Kálminak, a táncosok szüleinek Bácsik Lilinek és a táncosoknak, valamint a fő támogatónknak Szabó Péternek és a debreceni Schaefflernek.
És végtelen hálásak vagyunk végül, de nem utolsó sorban az edzőknek és koreográfusoknak:
Simonyi Kitty ❤ Piruett
Mónika Márkus❤ Szigetszentmiklósi SC
Horváth Zoltán ❤ Dirty Dance Sopron
Szép volt PSZD! Szép volt Piruett!
Íme a videó, ami minden szónál többet jelent:

2022. november 27-én Soroksáron a Ritmuscsapatok Akrobatikus Látványtáncok Országos Őszi Bajnokságán vett részt a Piruett Fitnesz Szakosztálya, ahol először szerepeltek versenyzőink, így kiváncsian vártuk az eseményt, a verseny hangulatát, a sok versenyzőtársat, akit megismerhetünk. 27 egyéni 3 kiscsoportos koreográfiával készültünk. A nagyon erős mezőnyben, az alábbi eredményeink születtek: 10 dobogós helyezést értünk el, hat 3. helyezés, három 2. helyezés, egy első helyezés.
• Bartuska Bella 3. helyezés
• Takács Lilla 6. helyezés
• Szabó Hanna 3. helyezés
• Kádár Hanna 3. helyezés
• Hornyák Polli 8. helyezés
• Vas Amira 4. helyezés
• Kenyhercz Lili 3. helyezés
• Kis Kátya 4. helyezés
• Joó Ajsa 3. helyezés
• Fodor Luca 5. helyezés
• Kovács Lilla Nóra 5. helyezés
• Csehely Léna 7. helyezés
• Szász-Almási Kamilla 13. helyezés
• Tóth Hanna Barbara 5. helyezés
• Dankai Sára 13. helyezés
• Oláh Melani 12. helyezés
• Holopovics Nóra 4. helyezés
• Szombati Szandra 11. helyezés
• Vincze Laura 9. helyezés
• Képíró Hanga 8. helyezés
• Tóth Szófia 7. helyezés
• Mózsik Boglárka 2. helyezés, különdíj
• Szabó Mira, 4. helyezés
• Kacska Janka 6. helyezés
• Nagy Fruzsina 6. helyezés
• Balogh Zsófia 3. helyezés
Csoportjaink
• Hercules gyerek kiscsoport 1. helyezés
• Safri youth kiscsoport 2. helyezés
• Mátrix felnőtt kiscsoport 2. helyezés
Gratulálunk a versenyzőinknek, a felkészítőknek, koreográfusoknak, Simonyi Kitty, Madarász András, Kiss Nikoletta, Szilágyi Zsófia ❤
Nagyon köszönjük a támogatóinknak, a Schaefflernek és a Neopacnak és persze, akik nélkül nincs verseny, ti Kedves Szülők!!!

Fitneszeseink ismét versenyen voltak, és szuper eredményeket értek el,
2 aranyat és egy negyedik helyet szereztek igazán népes mezőnyben.
Nagy Fruzsina junior szóló I. hely
Szabó Míra youth szóló IV. hely
Mátrix junior kiscsoport I. Hely
Hatalmas gratuláció a táncosoknak, a felkészítő edzőiknek Kiss Nikoletta és Madarász András akrobatika edzőknek és a koreográfus Simonyi Kittynek.
Rettentő nagy hálával tartozunk Szabó Péternek és a debreceni Schaeffler valamint a Neopac cégeknek a támogatásukért! ❤
Szép volt Piruett! ❤
A vasárnapi napunkat fitneszeseinkkel a Revolution Dance Cup Mikulás Kupáján töltöttük Derecskén, de nem is akárhogyan!
20 produkcióból 6 kiemelt arannyal, 7 arannyal, 7 ezüst minősítéssel zártuk le az évet és egy edzői különdíjjal!
A verseny hangulata örömteli és ünnepélyes volt, ahol versenyzőink és családjaik is jól érezték magukat!
1. Mózsik Boglárka kiemelt arany
2. Kenyhercz Lili kiemelt arany minősítés
3. Holopovics Nóra kiemelt arany minősítés
4. Fodor Luca arany minősítés
5. Csehely Léna kiemelt arany minősítés
6. Kis Kátya kiemelt arany minősítés
7. Kovács Lilla Nóra arany minősítés
8. Szabó Hanna arany minősítés
9. Kádár Hanna arany minősítés
10. Képíró Hanga arany minősítés
11. Hercules arany minősítés
12. Kiss Dorottya arany minősítés
13. Vincze Laura arany minősítés
14. Hornyák Polli ezüst minősítés
15. Oláh Melani ezüst minősítés
16. Vas Amira ezüst minősítés
17. Seprényi Léda ezüst minősítés
18. Bartuska Bella ezüst minősítés
19. Takács Lilla ezüst minősítés
20. Dankai Sára ezüst minősítés
Edzői különdíj: Kiss Nikoletta
Gratulálunk a versenyzőknek, a felkészítőknek, koreográfusoknak, Simonyi Kitty, Kiss Nikoletta, Madarász András, Szilágyi Zsófia, Bartuska Vivien.
Köszönjük a szülőknek, hogy ebben az évben is lelkesen támogatták csapatunkat valamint a Schaeffler és a Neopac egész éves támogatását!!!
Reméljük az elkövetkező év is sikerekben gazdag(abb) lesz!
Szép volt Piruett fitnesz szakosztály! ❤

A hétvége zárásként az MTÁSZ PAD országos bajnokságán vettünk részt a junior-felnőtt modern kortárs táncosokkal, ahol 5 koreográfiával képviseltünk az egyesületünket.
4 arany és egy ezüst érmet hoztunk haza.
Gratulálunk a koreográfusoknak: Bedő-Török Eszter, Simon Renáta és Simonyi Kitty.
Köszönjük Szabó Péter és a debreceni Schaeffler valamint a Neopac egész éves támogatását!
Ezzel véget ért az őszi versenyszezonunk, irány a gála!
❤Szép volt Piruett ❤