2023-ban a Piruett összesen 185 aranyat, 93 ezüstöt és 29 bronzérmet szerzett a versenyeken. Szép volt Piruett!

Elkezdődött a show táncosok tavaszi verseny szezonja, elsőként az NTMFSZ országos pontszerző versenyén voltunk Monoron 23 koreográfiával.
A két nap alatt összesen 10 aranyat 6 ezüstöt és 3 bronz érmet, két negyedik, egy ötödik és egy tizedik helyet szereztünk show, modern és fitnesz kategóriákban, 58 versenyző részvételével.
Arany érem:
Szerencsekerék junior formáció
Pénzérmék gyerek formáció
Karikák mini csoport
Kenyérpirító duó Kiss Dorka és Képíró Hanga
Láthatatlan kéz felnőtt csoport
Pumukli mini szóló Balogh Lili
Hóember pöttyöm szóló Matolcsi Milán
Youth modern duó Sidibe Aicha és Kiss-Tóth Dorka
Mózsik Bogi fitnesz szóló
Nagy Fruzsina fitnesz szóló
Ezüst érem:
Életutak duó Balogh Luca és Balogh Zsófi
Vészkijárat gyerek szóló Szabó Noémi
A dolgos hétköznapok szóló Nagy Fruzsina
Balogh Zsófi fitnesz szóló
Safri gyerek fitnesz kiscsoport
Mátrix junior fitnesz kiscsoport
Bronz érem:
Tejszínhab mini szóló Bartuska Bella
Holopovics Nóri fitnesz szóló
Herkules gyerek fitnesz csoport
Negyedik hely:
Felnőtt modern szóló Nagy Sára
Szabó Míra fitnesz szóló
Ötödik hely:
Postagalamb Csizmadia Dorina gyerek szóló
Tizedik hely:
Junior modern szóló Nagy Blanka
Koreográfusi különdíj a legjobb ötlet és megvalósításért a Pénzérme c. Koreográfiának és Simonyi Kittynek, ami természetesen a szülők érdeme is!
Hálásan köszönjük a debreceni Schaeffler és Szabó Péter valamint a Neopac támogatását❤
Köszönjük a szülői backstage munkáját, akik nélkül nem lehetnénk sikeresek ❤
És köszönet a Piruett felkészítő edzők munkáját:
Erdőhegyi Dóra, Vadászi Tamara, Daróczi Sára, Szilágyi Zsófi, Kiss Nikoletta, Tőke László, Madarász András és Simonyi Kitty.
Köszönjük a Kovács Katalin versenyszervező munkáját!
A mai nap a Ritmuscsapatok Országos Táncversenyén jártunk 22 koreográfiával.
Összesen 12 aranyat, 5 ezüstöt, 3 bronz érmet, egy negyedik és egy ötödik helyet szereztünk show és modern kategóriákban, 93 versenyző részvételével.
Arany érem:
Pumukli mini szóló Balogh Lili
A dolgos mindennapok junior szóló Nagy Fruzsina
Kenyérpirító duó Kiss Dorka és Képíró Hanga
Életutak duó Balogh Luca és Balogh Zsófi
Bokrok gyerek csoport
Tűzőgép gyerek csoport
Szerencsekerék gyerek formáció
Popular gyerek jazz formáció
Youth modern duó Sidibe Aicha és Kiss-Tóth Dorka
Black gyerek modern csoport
In the dark modern csoport
Láthatatlan kéz felnőtt csoport
Ezüst érem:
Hóember mini szóló Matolcsi Milán
Vészkijárat gyerek szóló Szabó Noémi
Karikák mini csoport
Pénzérmék gyerek formáció
Focisták junior formáció
Bronz érem:
Postagalamb Csizmadia Dorina gyerek szóló
Tejszínhab mini szóló Bartuska Bella
Masszőrök gyerek formáció
Negyedik hely:
Felnőtt modern szóló Nagy Sára
Ötödik hely:
Junior modern szóló Nagy Blanka
Különdíj:
Hóember mini szóló Matolcsi Milán
Vészkijárat gyerek szóló Szabó Noémi
A dolgos mindennapok junior szóló Nagy Fruzsina
Kenyérpirító duó Kiss Dorka és Képíró Hanga
Életutak duó Balogh Luca és Balogh Zsófi
Láthatatlan kéz felnőtt csoport
Bokrok gyerek csoport
Tűzőgép gyerek csoport
Popular gyerek jazz formáció
❤ Egyesületi különdíj
❤ 19 Diamond kártya.
A mai nap az egyesület összes versenyzője az új szponzori melegítőben állhatott a dobogóra, amit hálásan köszönünk Berettyán Péternek és a Trade & Event Kft. ! ❤❤❤
Hálásan köszönjük a debreceni Schaeffler és Szabó Péter valamint a Neopac támogatását❤
Köszönjük a szülők fáradhatatlan munkáját ❤
És köszönet a Piruett felkészítő edzők munkáját:
Erdőhegyi Dóra, Bartuska Vivien, Ötvös Eszter, Vadászi Tamara, Daróczi Sára, Szilágyi Zsófi, Kiss Nikoletta, Tőke László, Madarász András és Simonyi Kitty.
A hétvége második napján sem tétlenkedtünk, Balmazújvároson versenyeztünk az Magyar Divat és Spprttánc Szövetség országos bajnokságán, ahol remekül szerepelt a Piruett Tánc Stúdió 20 koreográfiával és 3 impro tánccal, amire külön büszkék vagyuk a 93 versenyző fergeteges két verseny napon van túl, illetve az őket segítő szülőkkel❤
Összesen 12 aranyat, 6 ezüstöt, egy negyedik és egy ötödik helyet szereztünk show és modern kategóriákban, valamint performing arts improvizáció kategóriákban elhoztuk az első, második és negyedik helyezést is.
❤Arany érem:
A dolgos mindennapok junior szóló Nagy Fruzsina
Kenyérpirító duó Kiss Dorka és Képíró Hanga
Életutak duó Balogh Luca és Balogh Zsófi
Bokrok gyerek csoport
Tűzőgép junior csoport
Szerencsekerék junior formáció
Junior modern duó Sidibe Aicha és Kiss-Tóth Dorka
Nagy Blanka junior modem szóló
Pénzérmék gyerek formáció
Vészkijárat gyerek szóló Szabó Noémi
Szabó Luca felnőtt modem szóló
Láthatatlan kéz felnőtt csoport
❤Ezüst érem:
Pumukli mini szóló Balogh Lili
Karikák mini csoport
Focisták junior formáció
Tejszínhab mini szóló Bartuska Bella
Masszőrök gyerek formáció
❤Negyedik hely:
Felnőtt modern szóló Nagy Sára
❤Ötödik hely:
Postagalamb Csizmadia Dorina gyerek szóló
❤Kiemelt arany minősítés:
Hóember mini szóló Matolcsi Milán
❤7 Különdíj❤
Legigéretesebb táncos: Matolcsi Milán
Legjobb színpadi alakítás: Vészkijárat gyerek szóló Szabó Noémi
Legötletesebb koreográfia: Tűzőgép
Legötletesebben kivitelezett: Karikák
Leglátványosabb koreográfia: Szerencsekerék
Zsűri különdíj: Szabó Luca
FŐDÍJ : Láthatatlan kéz felnőtt csoport
Impro kategória:
Első hely- Nagy Fruzsina
Második hely-Szabó Luca
Negyedik hely-Nagy Sára
Hálásan köszönjük a debreceni Schaeffler és Szabó Péter valamint a Neopac és a Trade & Event Kft. támogatását❤
Köszönjük a szülők díszlet rakodó-gyártó-alkotó, táncost sminkelő fodrász, egyben szurkoló, öltöztető, desingerező és varrónői tevékenységüket❤
És köszönet a Piruett felkészítő edzőknek:
Erdőhegyi Dóra, Bartuska Vivien, Vadászi Tamara, Daróczi Sára, Szilágyi Zsófia, Kiss Nikoletta, Tőke László, Madarász András és Simonyi Kitty.
Köszönjük Vollay Enikő versenyszervező és a kiváló szakmai zsűri munkáját!
Ebben a hónapban a harmadik hétvégén versenyzik a Piruett apraja s nagyja.
Ma az MTMSZ országos pontszerző versenyén mérettetek meg a lányok.
Az egyesület 45 versenyzője 8 koreográfiával indult show és modern kategóriában.
Az alábbi szép eredmények születtek:
Első helyezés:
Gyerek duó: Kenyérpirító
Gyerek csoport: Bokrok
Gyerek formáció: Masszőrök
Második helyezés:
Mini szóló: Tejszínhab
Junior formáció: Focisták
Felnőtt modern szóló: Szabó Luca
Negyedik helyezés:
Mini szóló: Pumukli
Ötödik helyezés:
Junior felnőtt modem csoport
KOREOGRÁFUSI KÜLÖNDÍJ: Simonyi Kitty
Hálásan köszönjük a debreceni Schaeffler és Szabó Péter, a Trade&Event Kft. valamint a Neopac támogatását❤
Köszönjük a szülők segítő munkáját, ❤
És gratulálunk a koreográfusok munkájához:
Ötvös Eszter, Szabó Luca és Simonyi Kitty.
Köszönjük Szendi versenyszervező munkáját!
2023. Április 15.-én az International Dance Open nemzetkozi versenyén Kassán vett részt a Piruett Fitnesz Szakosztálya, ahol 15 egyéni, 1 duó és 2 kiscsoportos koreográfiával készültünk.
A nagyon erős mezőnyben, az alábbi eredményeink születtek:
1. Balogh Zsófia 1. helyezés
2. Bartuska Bella 1. helyezés
3. Fodor Luca 15. helyezés
4. Holopovics Nóra 7. helyezés
5. Joó Ajsa 18. helyezés
6. Kacska Janka 5. helyezés
7. Kádár Hanna 6. helyezés
8. Mózsik Boglárka 3. helyezés,
9. Nagy Fruzsina 3. helyezés
10. Oláh Melani 5. helyezés
11. Szabó Hanna 4. helyezés
12. Szabó Mira 1. helyezés
13. Szombati Szandra 13. helyezés
14. Takács Lilla 10. helyezés
15.. Vincze Laura 2. helyezés
Duó:
• Kacska Janka- Szabó Mira 1. helyezés
Csoportjaink
• Hercules gyerek kiscsoport 1. helyezés
• Mátrix felnőtt kiscsoport 1 helyezés
Fődíj: Egyesületi különdíj!!!
Gratulálunk a versenyzőinknek, a felkészítőknek, koreográfusoknak, Kiss Nikoletta Madarász András, Szilágyi Zsófia és Simonyi Kitty!
Nagyon köszönjük a támogatóinknak, a Schaefflernek&Neopacnak és akik nélkül nincs verseny, nektek Kedves Szülők!!!
Holnap folyt.köv. a show és modern versenyen!❤
A hétvége második napján sem tétlenkedtünk, Kassán versenyeztünk az International Dance Open nemzetközi versenyén, ahol remekül szerepelt a Piruett Tánc Stúdió.
93 fővel összesen 22 koreográfiával léptünk színpadra.
Az eredmények mellett a nap fődíját is elhozhatta az egyesület illetve a felnőtt csoport Láthatatlan kéz c koreográfiája pedig a best group fődíjat is ami 100 euro díjazással járt! ❤
A verseny megkoronázásaként pedig elmentünk egy város néző délutáni kis kiruccanásra Kassa óvárosába gyerek-szülő-edző csapatépítő programnak.
Összesítésben pedig 11 aranyat, 7 ezüstöt, 3 bronz érmet és egy negyedik helyet szereztünk show és modern kategóriákban.
❤Arany érem:
A dolgos mindennapok junior szóló Nagy Fruzsina
Kenyérpirító duó Kiss Dorka és Képíró Hanga
Életutak duó Balogh Luca és Balogh Zsófi
Karikák gyerek csoport
Tűzőgép junior csoport
Junior modern duó Sidibe Aicha és Kiss-Tóth Dorka
Nagy Blanka junior modem szóló
Pénzérmék gyerek formáció
Szabó Luca felnőtt modern szóló
Láthatatlan kéz felnőtt csoport
In the dark modern csoport
❤Ezüst érem:
Vészkijárat Szabó Noémi
Postagalamb Csizmadia Dorina
Nagy Sára felnőtt modem szóló
Black modern csoport
Bokrok gyerek csoport
Focisták junior formáció
Szerencsekerék junior formáció
❤ Bronz érem:
Pumukli Balogh Lili
Tejszínhab Bartuska Bella
Masszőrök gyerek formáció
❤Negyedik hely:
Hóember Matolcsi Milán
Hatalmas gratuláció a táncosoknak!
Hálásan köszönjük a debreceni Schaeffler és Szabó Péter valamint a Neopac és a Trade & Event Kft. támogatását❤
Köszönjük a szülők díszlet rakodó-gyártó-alkotó, táncost sminkelő fodrász, egyben szurkoló és mindenes tevékenységüket ❤
És köszönet a Piruett felkészítő edzőknek:
Erdőhegyi Dóra, Bartuska Vivien, Vadászi Tamara, Nagy Réka, Daróczi Sára, Szilágyi Zsófia, Ötvös Eszter, Kiss Nikoletta, Tőke László, Madarász András és Simonyi Kitty.
Április 22.-én a II. International Dance Cup monori versenyén jártunk, ahol show és modern kategóriákban az alábbi szép eredmények születtek:
• Szabó Noémi – Vészkijárat 5. helyezett
• Nagy Fruzsina – A dolgos hétköznapok 1.helyezett
• Matolcsi Milán – Snowman arany minősítés
• Bartuska Bella – Tejszínhab 5. helyezett
• Csizmadia Dorina – Postagalamb 4. helyezett
• Balogh Lili – Pumukli 2. helyezett
• Balogh Luca és Balogh Zsófia – Életutak 2.helyezett
• Képíró Hanga és Kiss Dorottya – Kenyérpirítók 1.helyezett
• Szerencsekerék 2.helyezett
• Pénzérmék 3.helyezett
• A láthatatlan kéz 1.helyezett
• Karikák 1.helyezett
• Sidiba Aisa és Kiss-Tóth Dorottya 1.helyezett
• Szabó Luca modern szóló 4.helyezett
• Nagy Sára modern szóló 6.helyezett
• Nagy Blanka modern szóló 7.helyezett
Legjobb koreográfia különdíj: Láthatatlan kéz
Köszönjük szépen Kovács Katalin versenyszervező munkáját!
Hálásan köszönjük a debreceni Schaeffler és Szabó Péter valamint a Neopac támogatását❤
Köszönjük a szülők díszlet rakodó-gyártó-alkotó, táncost sminkelő fodrász, egyben szurkoló és mindenes tevékenységüket ❤
És köszönet a Piruett felkészítő edzőknek:
Erdőhegyi Dóra, Vadászi Tamara, Daróczi Sára, Szabó Luca, Kiss Nikoletta, Tőke László, Madarász András és Simonyi Kitty.
II. International Cup in Modern Dance Hungary versenyén vett részt április 23-án vasárnap a Piruett fitnesz szakosztálya. A verseny évad lezárásaként kitűnő eredmények születtek, egy nagyon erős mezőnyben!!!
A verseny hangulata, szervezése ismét kiemelkedő volt. Köszönjük Kovacs Katalin 🥰
Mózsik Boglárka 1. helyezés
Nagy Fruzsina 1. helyezés
Safri Youth kiscsoport 1. helyezés
Tóth Szófia 2. helyezés
MÁTRIX Felnőtt kiscsoport 2. helyezés
Balogh Zsófia Ezüst minősítés
Holopovics Nóra 3. helyezés
Képíró Hanga 4. helyezés
Szombati Szandra 5. helyezés
Szabó Mira 6. helyezés
Kacska Janka 7. helyezés
Vincze Laura 12. helyezés
Tóth Hanna Barbara 14. helyezés
Köszönjük az összes versenyzőnek az áldozatos munkáját 💞, a szülőknek, hogy együtt lélegeztek velünk minden gyakorlatnál, szurkoltak💗, a tanároknak a sikeres felkészítést 💖 és hálás köszönet a támogatóinknak Schaeffler & Neopack!!!
A Piruett Tánc Stúdió balmazújvárosi, berettyóújfalui, biharkeresztesi, püspökladányi és debreceni csoportjai léptek színpadra a VIII.Rubin cipők Minősítő Táncversenyén Nádudvaron, ahol egy jó hangulatú kellemes kis verseny napot töltöttünk el, és az alábbi szép eredmények születtek:
Bokrok- arany
Kadar Hanna- rubin
Venyige Vivien- arany
Bilincsben- arany
Rágógumi- arany
Csehely Léna- arany
Képíró Hanga- rubin
Matolcsi Milán- rubin 100%kal
Tandem- arany
Szilánkok- arany
Csili-vili fülcsi- rubin
Balogh Lili- arany
Csizmadia Dorina- rubin
Mózsik Bogi- 100%kal rubin
Kiss Dorottya- rubin
Mickey es Minnie- arany
Bartuska Bella- tejszínhab- arany
Bonbonok- arany
Kenyérpirító- arany
In the dark- rubin
Kovács Lilla Nóra- rubin
Karikák- arany
Tom es Jerry- arany
Kiközösítve- arany
Bartuska Bella- fitness- arany
Hálás köszönet a szülőknek,a verseny szervezőjének Tóthné O Nagy Juditnak, a fő támogatóinknak a debreceni Schaefflernek és a Neopacnak, valamint a táncosokat felkészítő koreográfusoknak és edzőknek:
Balmazújváros: Zsófi Szilágyi
Berettyóújfalu és Biharkeresztes: Ötvös Eszter Réka Nagy és Luca Major-Pucsok
Püspökladány: Andrea Tóth
Debrecen: Bartuska Vivien, Szabó Luca, Kiss Nikoletta, Madarász András, Szabóné Balla Anita, Kitty Simonyi
Gratulálunk mindenkinek, Szép volt Piruett!
A tánc világnapján a Piruett 83 növendéke az Év Tánca minősítő versenyén vett részt 13 koreográfiával Debrecenben.
A táncosoknak ez volt idén az első, néhányuknak a második versenye, amire hónapok óta lelkesen készültek, többen életük első versenyélményében részesültek.
Balmazújváros,Berettyóújfalu, Biharkeresztes, Püspökladány és Debrecen utánpótlás csoportjai léptek színpadra és az alábbi szép eredmények születtek:
Snowman- Gyémánt minősítés
Mickey és Minnie-arany minősítés
Cukorkarkötő- arany minősítés
Rágógumi- ezüst minősítés
Tom és Jerry- arany minősítés
Bonbonok- arany minősítés
Egy életre szóló mosoly- ezüst minősítés
Bárányok- arany minősítés
Bilincs- gyémánt minősítés
A múzeumi rablás- arany minősítés
Kiközösítve- arany minősítés
Szilánkok- ezüst minősítés
Írógép- gyémánt minősítés
Mini kategória év táncosai: Mickey és Minnie
Gyerek kategória év táncosai: Bárányok
A fődíjat a Tom és Jerry kapta.
Év koreográfiája show tánc díj: Írógép
És a fődíjat is a Piruett hozta el:
Az év tánciskolája címet
Gratulálunk a felkészítő edzőknek és koreográfusoknak:
Ötvös Eszter , Tünde Kiss , Nagy Réka, Zsófi Szilágyi , Erdőhegyi Dóra, Vadászi Tamara, Andrea Tóth .
Köszönjük a támogatóinknak, hogy ennyire bíznak bennünk: debreceni Schaeffler és Szabó Péter valamint a Neopac Hungary Kft. és Oláh Csaba támogatását.❤
World International Dance Open versenyen EZÜST érmet szerzett Horvátországban Zágrábban Mózsik Boglárka a fitnesz szólójával!
Óriási Gratuláció Boginak és az őt felkészítő edzőknek!!!
❤Kiss Nikoletta akrobatika edző
❤Madarász András akrobatika edző
❤Koreográfusok: Kiss Nikoletta és Simonyi Kitty
Köszönjük szépen a támogatóinknak, hogy ők is hozzájárultak eme szép eredményhez,
Köszönjük a debreceni Schaeffler és a Neopac támogatását!
Külön köszönet Bogi lelkes családjának és az itthonról drukkoló piruettes csapattársainak!
Szép volt Piruett!!!

MTMSZ Modern Táncsportok Magyarországi Szövetsége Magyar Bajnokságon jártunk május 7.-én Soroksáron, ahol az alábbi szép eredményeket értük el show illetve modern kategóriákban:
Életutak: 1.hely
Kenyérpirító: 1.hely
Bokrok: 1.hely
Masszőrök: 1.hely
A dolgos mindennapok: 2.hely
Focisták: 3.hely
Tejszínhab: 4.hely
Pumukli: 5. hely
Nagy Blanka Modern szóló: 2.hely
In the dark modern csoport: 5.hely
Gratulálunk a táncosoknak, felkészítőknek és koreográfusoknak: Ötvös Eszter , Bogáti Fanni és Simonyi Kitty.
Köszönjük a Schaeffler és a Neopac támogatását! ❤
És köszönjük Szendinek a versenyszervezést valamint a Szülőknek a sok sok segítséget!
Szép volt Piruett!

Május 20.-án dupla versenyen is képviseljük az egyesületet, az Abigél Minősítő Táncversenyen Miskolcon az alábbi szép eredmények születtek a debreceni, józsai, balmazújvárosi, berettyóújfalui és biharkeresztesi táncosok részvételével show, modern és fitnesz kategóriákban.
3 kiemelt arany, 19 arany és 19 ezüst érem, egyesületi fődíj és 2 koreográfusi különdíj.
Részletesen:
Joó Ajsa fitness szóló: Ezüst
Usztics Anna finess szóló: Ezüst
Képíró Hanga fitness szóló: Arany
Bartuska Bella fitness szóló: Ezüst
Kiközösítve: Arany
Bonbonok: Ezüst
Szilánkok: Ezüst
Tom és Jerry: Arany
Focisták: Kiemelt arany
Írógép: Arany
Fodor Luca fitness szóló: Arany
Szabó Hanna fitness szóló: Ezüst
Venyige Vivien show szóló: Ezüst
Csizmadia Dorina show szóló: Arany
Múzeumi rablás duó: Arany
Dankai Sára fitness szóló: Arany
Bilincsben duó: Ezüst
Csili-vili fülcsik duó: Arany
In the dark: Arany
Egy életre szóló mosoly: Arany
Vas Amira fitness szóló: Ezüst
Vincze Laura fitness szóló: Arany
Kádár Hanna fitness szóló: Ezüst
Balogh Lili show szóló: Arany
Kenyhercz Lili fitness szóló: Ezüst
Bokrok: Kiemelt arany
Takács Lilla fitness szóló: Ezüst
Tóth Hanna fitness szóló: Ezüst
Masszőrök: Arany
Tandem duó: Ezüst
Matolcsi Milán show szóló: Arany
Zenedoboz duó: Ezüst
Seprényi Léda fitness szóló: Ezüst
Bartuska Bella show szóló: Arany
Kovács Lilla fitness szóló: Arany
Csehely Léna fitness szóló: Ezüst
Karikák: Arany
Oláh Melani fitness szóló: Ezüst
Pénzérmék: Kiemelt arany
Rágógumi duó: Ezüst
Hercules fitness csoport: Arany
– Egyesületi fődíj a Piruett
– Koreográfusi fődíj: Simonyi Kitty
– Koreográfusi különdíj: Szilágyi Zsófia
Köszönjük a szülők és az edzők munkáját:
Bartuska Vivien, Szilágyi Zsófi, Nagy Réka, Tünde Kiss , Ötvös Eszter , Luca Major-Pucsok , Erdőhegyi Dóra, Vadászi Tamara, Kiss Nikoletta, András Madarász , Tőke László és Simonyi Kitty munkáját.
Hálás köszönet a támogatóinknak:
A debreceni Schaeffler ❤
A Neopac ❤
Szép volt Piruett, még az Esztergomi versenyen táncoló csapatnak szorítunk estig!
Eredményes napot zártunk 😃
A Magyar Divat és Sporttánc Szövetség magyar bajnokságán járt a Piruett Tánc Stúdió egy kis csapata Esztergomban.
Szabó Noémi Vészkijárat c. junior show szólója magyar bajnoki ezüst érmet szerzett❤
A Tűzőgép c. junior kiscsoport pedig magyar bajnok lett ❤
Ezzel a lányok kijutottak az IDO show Világbajnokságra a németországi Riesába, amit júniusban fognak rendezni.
Köszönjük a szülők áldozatos munkáját és a debreceni Schaeffler támogatását, akinek köszönhetjük az autót is a mai napra!
Szép volt Piruett ❤
Pedagógus nap alkalmából a Revolution Dance Cup – Nemzetközi Minősítő Táncverseny en járt a Piruett 142 táncosa, és a felkészítö edzőik összesen 50 koreográfiával, show modern és fitnesz kategóriákban. 26 kiemelt arany,13 arany és 11 ezüst minősítést szereztek.
1.blokk
Usztics Anna fitness szóló: Ezüst
Bonbonok manó formáció: Arany
Fogkrémek manó formáció: Kiemelt arany
Matolcsi Milán mini szóló: Kiemelt arany
Csili-Vili fülcsik manó duo: Kiemelt arany
Karikák manó csoport: Kiemelt arany
Bartuska Bella fitness szóló: Arany
Bárányok manó formáció: Kiemelt arany
Joó Ajsa fitness szóló: Arany
Venyige Vivien manó szóló: Ezüst
Bartuska Bella manó szóló: Kiemelt arany
Csizmadia Dorina manó szóló: Kiemelt arany
Különdíjak:
Versenyzői különdíj: Matolcsi Milán
Koreografusi különdíj: Simonyi Kitty (Karikák koreográfia)
2.blokk
Rágógumi gyerek duó: Kiemelt arany
Tom és Jerry gyerek duó: Kiemelt arany
Zenedoboz gyerek duó: Kiemelt arany
Bokrok gyerek csoport: Kiemelt arany
Herkules gyerek csoport: arany
Kenyérpirító gyerek duó: Kiemelt arany
Szász-Almási Kamilla fitness szóló: Ezüst
Kenyherc Lili fitness szóló: Arany
Vas Amira fitness szóló: Ezüst
Csehely Léna fitness szóló: Ezüst
Kovács Lilla fitness szóló: Ezüst
Fodor Luca fitness szóló: Kiemelt arany
Kádár Hanna fitness szóló: Arany
Szabó Hanna Nóra fitness szóló: Ezüst
Takács Lilla fitness szóló: Ezüst
Írógép gyerek formáció: Kiemelt arany
Szilánkok gyerek formáció: Kiemelt arany
Pénzérmék gyerek formáció: Kiemelt arany
Tandem gyerek duó: Ezüst
Kiközösítve junior csoport: Arany
Képíró Hanga fitness szóló: Kiemelt arany
Kiss Dorottya fitness szóló: Kiemelt arany
Vincze Laura fitness szóló: Kiemelt arany
Bilincsben junior duó: Kiemelt arany
Masszőrök gyerek formáció: Kiemelt arany
Különdíjak:
Kategória legjobbja: Pénzérmék, Bokrok
Versenyzői különdíj: Fodor Luca
Koreográfusi különdíj: Simonyi Kitty (Masszőrök koreográfia)
3.blokk
In the dark junior csoport: Kiemelt arany
Oláh Melani fitness szóló: Arany
Seprényi Léda fitness szóló: Kiemelt arany
Dankai Sára fitness szóló: Ezüst
Szabó Luca felnőtt szóló: Kiemelt arany
A múzeumi rablás felnőtt duó: Kiemelt arany
Holopovics Nóra fitness szóló: Kiemelt arany
Mózsik Boglárka fitness szóló: Kiemelt arany
Tóth Szófia fitness szóló: Arany
Kacska Janka fitness szóló: Arany
Szabó Noémi junior szóló: Kiemelt arany
Tűzőgép junior csoport: Kiemelt arany
Safri junior fitness csoport: Ezüst
Különdíjak:
Versenyzői különdíj: Szabó Noémi
Koreográfusi különdíj: Simonyi Kitty (Tűzőgép koreográfia)
Legeredményesebb tánciskola
Legjobb tánciskola
Köszönjük Kulcsné Marcsinak és csapatának a jó hangulatú versenyszervezést!
Köszönjük a szülők és támogatóink munkáját:
#weareschaeffler #neopac a Trade & Event Kft. Valamint a Gépészcentrum illetve a Komp-tech fuvarjait ismét ❤
A mai eredmények a Piruett edzőinek is szólnak, akik lelkesen és odaadással készíttették fel csoportjaikat:
Réka Nagy Ötvös Eszter Tünde Kiss Zsófi Szilágyi Kiss Nikoletta, Anita Szabóné Balla, Erdőhegyi Dóra, Vivien Bartuska, Vadászi Tamara, Luca Major-Pucsok András Madarász Tőke László Kitty Simonyi ❤
Hosszú évek úton ismét a németországi Riesába rendezték meg az IDO SHOW DANCE Világbajnokságot, ahol a Piruett egy junior szólóval és egy junior csoporttal képviselte kis hazánkat egyetlen magyar indulóként.
A TŰZŐGÉP c. koreográfia az előkelő 11. Helyet míg Szabó Noémi Vészkijárat c. Koreográfiája a 22. Helyet érte el a rendkívül népes és magas színvonalú mezőnyben.
Aki ismeri a szövetséget és a versenyt, pontosan tudja, hogy ez milyen nagy eredmény és mi Nagyon büszkék is vagyunk rá! Látjuk, hogy hova lehet fejlődni, és nagyon tanulságos volt részt venni ezen a versenyen, elképesztő milyen táncosokat és koreográfiákat láttunk, óriási élmény volt a legjobbak között lenni!
A német utunk fő szponzora Szabó Péter a debreceni Schaeffler Ügyvezető Igazgatója, akinek nem győzünk elég hálásnak lenni támogatásáért! ❤
A szép eredményhez és a fakultatív programokhoz természetesen a kedves szülők is nagyban hozzájárultak, ezúton is hálásak vagyunk nekik és külön köszönjük a díszlet tervezés/szállítást Tóth Attilának❤
A versenyen résztvevő táncosok:
Pacsura Dorka, Kacska Janka, Szabó Noémi, Tóth Szófia, Holopovics Nóra, Mózsik Boglárka és Kató Viktoria. Koreográfus: Kitty
Szép volt lányok!
A Piruett hétvégén a WDA Dance Word Világbajnokságán vett részt, show és modern koreográfiákkal, ahol az alábbi szép eredmények születtek:
🙂 Bokrok show csoport I.Hely
🙂 Kiss Dorottya-Képíró Hanga Kenyérpirító show duó II.hely
🙂 Masszőrök show formáció III.hely
🙂 Bartuska Bella Tejszínhab show szóló III.hely
🙂 In the dark modern csoport IV.hely
🙂 Focisták show formáció VIII.hely
Nagyon szépen köszönjük a szülők egész éves áldozatos munkáját, hisz ők épp oly fontos résztvevői a versenyeknek mint a gyerekek ❤
Nem győzünk elég hálásak lenni a debreceni Schaeffler és a Neopac támogatásának, ahogy a táncosokat felkészítő edzőknek sem: Ötvös Eszter , Kiss Nikoletta, András Madarász , Tőke László és Kitty Simonyi .
Szép volt lányok, Szép volt Piruett Tánc Stúdió!
Az év utolsó megmérettetésén járt a Piruett felnőtt csoportja az International Summer DANCE Cup versenyén, ahol 5 koreográfiával 5 győzelmet és két Best performance díjat szereztek a lányok, akikre rettentő büszkék vagyunk, hiszen ez a csapat egész évben veretlen volt bármilyen versenyen is indult.
A láthatatlan kéz c. Koreográfia egy napjainkban fontos témakört feszeget, a színpadon pedig a lányok a maximális teljesítményt nyújtották ahogy a szóló és duó produkcióikban is.
I..hely:
❤Nagy Fruzsina: Dolgos mindennapok+ best performance különdíj
❤Balogh Luca-Balogh Zsófi: Életutak+ best performance különdíj
❤Szabó Luca modern szóló
❤Nagy Blanka modern szóló
❤Láthatatlan kéz felnőtt csoport
(Mészáros Doroti, Nagy Blanka, Potyondi Dorina, Szabó Luca, Balogh Zsófi, Nagy Fruzsi és és Balogh Luca)
Tökéletes szezonzárása volt ez a verseny mindenkinek, köszönjük a versenyszervezését Király Bélának és az UPDF csapatának.❤
Köszönjünk a szülők áldozatos munkáját és a támogatóink állandó segítségét, a debreceni Schaeffler és Szabó Péter, valamint a Neopac és a Diehl cégeknek! ❤
Szép volt lányok, szép volt Piruett❤

ÉÉÉÉÉS elkezdődött Budapesten a PIRUETT őszi fitnesz szezonja a HBPF KID Fitness versennyel az Angyalföldi Sportközpontban. Teljesen új verseny volt számunkra, új helyszínnel. Nagyon köszönjük Maroshévizi Krisztina segítségét a szervezésben!
Az évad első versenye, ahol bemutattunk gyönyörű új ruháinkban 16 új koreográfiát, régi és új versenyzőinkkel. 16 fitnesz gyakorlattal készültünk, ebből 14 szóló és 2 kiscsoport. A szakértő bírókkal, kivilágított színpaddal zajló versenyen az alábbi eredményeink születtek, melyekre nagyon büszkék vagyunk: 3 db 1. helyezés, 2 db 2. helyezés, 2 db 3 helyezés, 2 db 5. helyezés.
· Mózsik Boglárka Lilla 1. helyezés
· Képíró Hanga 1. helyezés
· Felsős Kiscsoport LOSE YOURSELF 1. helyezés
· Szombati Szandra 2. helyezés
· Alsós Kiscsoport WITHOUT LOVE 2. helyezés
· Kiss Dorottya 3. helyezés
· Szabó Mira 3. helyezés
· Dankai Sára 5. helyezés
· Matolcsi Milán 5. helyezés
További versenyzőink, akik ma színpadra léptek:
· Vincze Laura
· Tóth Szófia
· Kenyhercz Lili
· Petrus Izabella
· Fodor Luca
· Mozsár Hanna
· Kedves Árven
„Köszönöm a versenyzőimnek, (edzéseket, plusz edzéseket, plusz plusz edzéseket), a tanáraimnak (fitnesz-tánc-akró-balett),a szülőknek (haj-ruha-smink, nevezési díjak és ami a legfontosabb, a lelki támogatás) az áldozatos munkáját! Nélkületek nem menne!” (Niki)
Nagyon-nagy köszönet a támogatóinknak a Schaefflernek, Neopacnak, Diehlnek, HS Sport és Trade & Eventnek!
Felkészítök: Kiss Nikoletta és Szabóné Balla Anita
Koreográfusok: Kiss Tünde, Szilágyi Zsófia, Bartuska Vivien, Major-Pucsok Luca és Simonyi Kitty
Szép volt Piruett!

Újabb megmérettetésen vettünk részt a Piruett csapattal. 2023. október 28-án a Halloween Tiszavirág Tánckupa V. elnevezésű versenyen szerepeltünk Szolnokon a Tiszavirág Arénában. Teljesen új verseny volt számunkra, új helyszínnel. Nagyon köszönjük New Step Fitnesznek a szervezést, remek hangulatú verseny részesei lehettünk!

Az évad második fitnesz és dance show versenye, ahol bemutattunk 27 fitnesz gyakorlatot, ebből 25 szólót és 2 kiscsoportot, Dance Show kategóriában pedig egy duó és egy kiscsoport lépett színpadra.
Az alábbi eredményeink születtek, melyekre nagyon büszkék vagyunk: 3 db 1. helyezés, 5 db 2. helyezés, 3 db 3 helyezés, 4 db 4. helyezés, 1 db 5. helyezés, 4 db 6. helyezés 2 db 7. helyezés, 1 db 8. helyezés, 1 db 9. helyezés, 1 db 10. helyezés, 1 db 11 helyezés, 1 db 12. helyezés, 2 db arany minősítés, és a különdíjak.
FITNESZ EREDMÉNYEK:
• Mózsik Boglárka Lilla 4. helyezés
• Kádár Hanna 1. helyezés
• Kiscsoport LOSE YOURSELF 1. helyezés
• Kiscsoport WITHOUT LOVE 1. helyezés
• Bartuska Bella 2. helyezés
• Matolcsi Milán 2. helyezés, legifjabb tehetség különdíja
• Dankai Sára 2. helyezés
• Tóth Szófia 2. helyezés
• Mozsár Hanna 2. helyezés
• Petrus Izabella 3. helyezés
• Kis Kátya 3. helyezés
• Képíró Hanga 3. helyezés
• Kovács Lilla Nóra 4. helyezés
• Szász-Almási Kamilla 4. helyezés
• Kedves Árven 4. helyezés
• Kiss Dorottya 5. helyezés
• Földesi Nóra 6. helyezés
• Kenyhercz Lili 6. helyezés
• Fodor Luca 6. helyezés
• Tóth Hanna Barbara 7. helyezés
• Szabó Hanna 7. helyezés
• Vincze Laura 6. helyezés
• Oláh Melani 8. helyezés
• Usztics Anna 9. helyezés
• Sári Anna 10. helyezés
• Seprényi Léda 11. helyezés
• Takács Lilla 12. helyezés
Különdíjak:
• Legifjabb tehetség: Matolcsi Milán
DANCE SHOW EREDMÉNYEK:
• Bokor Kiscsoport Arany minősítés
• Kenyérpirító Arany Minősítés
Különdíj:
A legeredményesebb tánciskola

Egyidőben a szolnoki versennyel 2 versenyző a Revolution Dance Cup Nemzetközi Minősító Táncversenyén, Halloween Kupa 2023 versenyén szerepelt, köszönjük Kulcsné Marcsi és csapata szervezését!

RDC EREDMÉNYEK:
• Vas Amira Sára ezüst minősítés
• Bakó Lilla ezüst minősítés

Az MTÁSZ Országos bajnokságán a felnőtt táncosaink versenyeztek ma, ahol új felnőtt modern kiscsoport koreográfiával debütáltak a lányok, amelyet a SZTK SPORT táncosaival táncoltak közösen.
A PISZI (Piruett-SZTK Sport) táncosai első helyezést kértek el, és a Piruett versenyzője Nagy Blanka pedig a dobogó harmadik fokára állhatott.
Felkészítő és koreográfus: Márkus Mónika (SZTK Sport) és Simonyi Kitty (Piruett).

29 versenyzővel, 31 produkcióval indult útnak a Piruett csapata Fótnak a Ritmuscsapatok Nemzetközi Akrobatikus Látványtáncok Őszi Bajnokságára. Hosszú, de élvezetes napot tudhatunk magunk mögött. Szurkoltunk egymásnak, egymásért!
Köszönjük a szervezést Szűcs Éva!
5 első hely, 6 második, 2 harmadik helyezés, két különdíjat is kaptunk!
1. Oláh Melani 2. helyezés
2. Dankai Sára 4. helyezés
3. Szabó Mira 1. helyezés, Különdíj
4. Szombati Szandi 2. helyezés
5. Mózsik Boglárka 4. helyezés
6. Tóth Hanna 8. helyezés
7. Tóth Szófia 5. helyezés
8. Képíró Hanga 8. helyezés
9. Kis Kátya 7. helyezés
10. Kiss Dorottya 7. helyezés
11. Vincze Laura 2. helyezés
12. Kenyhercz Lili 9. helyezés
13. Szász-Almási Kamilla 3. helyezés
14. Seprényi Léda 2. helyezés
15. Kovács Lilla Nóra 3. helyezés
16. Petrus Izabella 7. helyezés
17. Usztics Anna Zoé 9. helyezés
18. Vas Amira Sára 5. helyezés
19. Bakó Lilla 14. helyezés
20. Sári Anna 15. helyezés
21. Fodor Luca 1. helyezés
22. Kádár Hanna 5. helyezés
23. Szabó Hanna Nóra 8. helyezés
24. Takács Lilla 7. helyezés
25. Bartuska Bella 1. helyezés
26. Mozsár Hanna 6. helyezés
27. Földesi Nóra 2. helyezés
28. Matolcsi Milán 1. helyezés, különdíj
29. Kedves Árven 4. helyezés
30. Without love kiscsoport 1. helyezés
31. Lose Yourself kiscsoport 2. helyezés
Köszönjük szépen a szülőknek, hogy a leghangosabban szurkolnak a fitnesz mezőnyben, bíztatják és támogatják versenyzőinket!
Nagyon-nagy köszönet a támogatóknak a Schaefflernek, Neopacnak, Trade Eventnek, Dielh!

A 2023–as FITNESZ versenyévadunkat egyik kedvenc versenyünkkel Santa Claus Open Dance Cup IDF Dance Hungary versennyel fejeztük be.
17 szólista és 2 kiscsoport érkezett Monorra a Piruett Fitnesz Szakosztályából.
Nagyszerű szervezésű verseny, nagytudású szakmai zsűrivel, kiváló helyszínen.
Köszönjük a szervezést Kovács Katalinnak! Nagyon büszkék vagyunk versenyzőinkre, akik egész évben helytálltak a magyar és nemzetközi fitnesz mezőnyben és megannyi helyezést szereztek.
Összesítésben két első hely, 5 db második, 3 db harmadik helyezés szereztünk és megkaptuk a LEGDINAMIKUSABBAN FEJLŐDŐ EGYESÜLET különdíját.
1. Dankai Sára 2. helyezés
2. Szabó Mira 2. helyezés
3. Szombati Szandi 1. helyezés
4. Mózsik Boglárka 2. helyezés
5. Tóth Hanna 6. helyezés
6. Tóth Szófia 9. helyezés
7. Képíró Hanga 8. helyezés
8. Kis Kátya 9. helyezés
9. Kiss Dorottya 9. helyezés
10. Vincze Laura 3. helyezés
11. Fodor Luca 7. helyezés
12. Kádár Hanna 5. helyezés
13. Bartuska Bella 2. helyezés
14. Mozsár Hanna 11. helyezés
15. Földesi Nóra 3. helyezés
16. Matolcsi Milán 1. helyezés,
17. Kedves Árven 3. helyezés
18. Without love kiscsoport 2. helyezés
19. Lose Yourself kiscsoport ezüst minősítés
Kedves szülők! Nem lehetünk elég hálások nektek, hogy mindig ott álltok a gyerekek mögött, és munkátokkal egyesületünket is támogatjátok.
Nagyon-nagy köszönet a támogatóknak a Schaefflernek, Neopacnak, Trade Eventnek, Dielh!
December 10.-én az idei új koporukciónk a PISZI (Piruett-SZTK Sport) felnőtt modern kiscsoportja tegnap dupla versenyen lépett színpadra.
Elsőként a Fusion Dance Contest versenyén szerzett első helyet, majd az MTASZ (Magyar Táncsport Szakszövetség) Magyar Bajnokságán lettek ezüstérmesek.
Nagy Blanka modern szólója pedig az előkelő IV. Helyet szerezte meg.
Felkészítők és koreográfusok: Márkus Mónika és Simonyi Kitty